вівторок, 17 лютого 2015 р.

Результати Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

ХІV Всеукраїнський конкурс учнівської творчості


На виконання Указу Президента України від 22 березня 2002 року № 284 «Про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості», листа Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України від 31 жовтня 2014 року № 14.1/10-3490 «Про проведення ХІV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості», відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, затвердженого спільним наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури і мистецтв України, Державного комітету України у справах сім'ї та молоді від 29 серпня 2003 р. № 585/529/875, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 09 вересня 2003 р. за № 779/8100, наказу департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації від 26.01.2015 року № 15 та з метою популяризації творчої спадщини Т.Г. Шевченка з 06лютого до 10 лютого 2015 року був проведений ІІІ (обласний) етап ХІV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» за номінаціями: «Література», «Історія України і державотворення».
До обласного оргкомітету було надіслано роботи:
1.Тарасенко Карини, учениці  10 класу Слов’янської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 11Слов’янської міської ради;
2.Скрипник Дар’ї, учениці 11 класу  Слов’янського педагогічного ліцею Слов’янської міської ради;
3.Лобко Марини, учениці 10 класу Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Слов’янської міської ради;
4.Лєбєдєвої Катерини, учениці 10 класу Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ № 1ступенів Слов’янської міської ради;
5.Мамаєвої Анни, учениці 11 класу Краматорської української гімназії Краматорської міської ради;
6.Кононенко Лії, учениці  9 класу Краматорської загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів № 21 Краматорської міської ради;
7.Кобринської Анастасії, учениці 11 класу Краматорської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 35 з профільним навчанням Краматорської міської ради;
8.Шевченко Наталії, учениці 5 класу         Білицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10, Добропльської міської ради;
9.Рєзнік Тетяни, учениці 5 кл. Білозерської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 18 Добропільської міської ради Донецької області;
10.Єшпан Олени, учениці10 класу Новогродівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №7 Новогродівської  міської  ради;
11.Проценка Миколи, учня 10 класу Опитненської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів Артемівської районної ради;
12.Розсамаха Анни, учениці 11 класу Краснолиманського НВК «Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад»№1 Краснолиманської міської ради;
13.Ломової  Ганни, учениці 9 класу Краснолиманського НВК «гімназія - ЗОШ І ступеня»Краснолиманської міської ради;
14.Семенової  Ірини, учениці 7 класу Дробишевської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснолиманської міської ради;
15.Сиротенка Миколи, учня 10 класу Шандриголівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснолиманської міської ради;
16.Журавльової Альони, учениці 11 класу Торського НВК  «загальноосвітня школа І-ІІІступенів – дошкільний навчальний заклад» Краснолиманської міськоїради;
17.Орел Дарії, учениці 10 класу Вугледарської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 3 Вугледарської міської ради; 1
18.Антонова Данили, Лук’янця Володимира, учнів 9 класу Вугледарського НВК«Політехнічний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»;
19.Добридень Ольги, учениці 10 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Олександрівської районної ради;
20.Момот Олексія, учня Золотопрудської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Олександрівської районної ради.
21.Засоріна Кирила, учня 9 класу Маріупольської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів № 19 Маріупольської міської ради

За підсумками конкурсу було вирішено визначити переможцями ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості та нагородити дипломами переможців таких учнів:
у номінації «Історія України і державотворення»:
·Тарасенко Карину, ученицю  10 класу Слов’янської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 11Слов’янської міської ради;
·Шевченко Наталію, ученицю 5 класу     Білицькоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10, Добропльської міської ради;
·Єшпан Олену, ученицю 10 класуНовогродівськоїзагальноосвітньоїшколи I-III ступенів №7 Новогродівськоїміської  ради;
·Скрипник Дар’ю, ученицю 11 класу  Слов’янського педагогічного ліцею Слов’янської міської ради;
·Мамаєву Анну, ученицю 11 класу Краматорської української гімназії Краматорської міської ради

Лауреатами ІІІ етапу конкурсу у номінації «Історія України і державотворення» стали:
·Кононенко Лія, учениця 9 класу Краматорської загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів № 21 Краматорської міської ради;
·Проценко Микола, учень 10 класу Опитненської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів Артемівської районної ради;
·Орел Дарія, учениця 10 класу Вугледарської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 3 Вугледарської міської ради;
·Семенова Ірина, учениця 7 класу Дробишевської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснолиманської міської ради;
·Сиротенко Микола, учень 10 класу Шандриголівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснолиманської міської ради;
·Ломова Ганна, ученицю 9 класу Краснолиманського НВК «гімназія - ЗОШ І ступеня» Краснолиманської міської ради

Звертаємо увагу на те, що основними зауваженнями журі до представлених учнівських науково-дослідницьких робіт були
1)Реферативний характер представлених робіт.
2)Помилки в оформленні довідково-бібліографічного матеріалу, зокрема,  списку джерел та літератури, посилань.

У наступному році пропонуємо ознайомитися з досвідом учителів-наставників, які організували науково-дослідницьку діяльність учнів – переможців обласного етапу конкурсу:
·Гаврилова Любов Георгіївна, учитель історії  Новогродівської ЗОШ I-III ступенів №7 Новогродівської  міської  ради – робота за темою «Роль українського народного танцю, як своєрідного літопису життя українського народу в естетичному вихованні старшокласників (на прикладі учнів СЗШ №7 м.Новогродівка Донецької області)», де використовується матеріали анкетування учнів школи
·Денисова Лілія Олексіївна, учитель історії Білицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10, Добропільської міської ради  - робота за темою «Ми є. Були. І будем ми! Й Вітчизна наша з нами», заснована на історії родини авторки Шевченко Наталії;
·Кравець Олена Олексіївна, учитель історії Слов’янського педагогічного ліцею Слов’янської міської ради Донецької області – робота за темою «…І знову шкуру дерете з братів незрячих, гречкосіїв (голод 1946-1947 рр. на території Донеччини)», написана на підставі спогадів очевидців;
·Мицько Віктор Михайлович, учитель історії  Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 Слов’янської міської ради – робота за темою «Наша дума, наша пісня не вмре, не загине…» (історія створення шкільного етнографічного музею «Красолька», опис його експонатів);

·Савчук Олег Анатолійович, Бородай Олег Васильович, учителі історії   Краматорської української гімназії Краматорської міської ради – робота за темою «Ідея соборності України в державній   політиці гетьмана Богдана Хмельницького та поетичній творчості Тараса Шевченка» (самостійний порівняльний аналіз історіософських ідей Б. Хмельницького та Т.Шевченка).

Немає коментарів:

Дописати коментар